Menu
Your Cart

Atgriešanas noteikumi

PRECES ATGRIEŠANA

Ja preces neatbilst klienta vēlmēm, klientam ir tiesības tās atgriezt 14 dienu laikā. Lai atgrieztu iegādāto preci, klientam par to rakstveidā ir jāinformē pārdevēju uz e-pasta adresi [email protected] norādot pasūtījuma numuru.

Preci iespējams atgriezt tikai tādā gadījumā, ja prece nav bojāta un nav lietota. Visas izmaksas, kuras saistītas ar preču atgriešanu vai nomaiņu, tiek segtas no klienta puses. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji šīs izmaksas ieturēt no klienta veiktā maksājuma par preci.

Saskaņā ar Latvijas Ministru kabineta noteikumiem Nr.207 pircējam ir tiesības atteikties no iegādātās preces un atgriezt to 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža. Ja vēlaties atgriezt iegādātās preces, pēc sazināšanās ar mums pa tālr. +371 28343727 vai pa e-pastu: [email protected], Jums tiks nosūtīta atteikuma iesniegšanas veidlapa. Pircēja pienākums ir septiņu dienu laikā pēc rakstveida atteikuma nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.

Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam pārliecināties, vai preces atbilst jūsu iecerēm, ir vēlamās krāsas, formas, izmēra un materiāla. Neskaidrību gadījumā lūdzam uzdot mums jautājumus pa tālr. +371 28343727, vai sūtot tos uz e-pastu: [email protected]

LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa paredz, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

SIA "DIĶE" patur tiesības atteikt pircējam iespēju izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā:

Ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Ja ir iegādāta prece ar defektu, pircējam nekavējoties ir jāpaziņo par to SIA "DIĶE" pa tālr.+371 28343727, pretējā gadījumā preci atgriezt atpakaļ nebūs iespējams. Uzsākot iegādātās preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst vēlamajai, un prece vairs netiks pieņemta atgriešanai atpakaļ. 

Par preci samaksātā nauda tiks atgriezta ar parskaitījumu patērētāja bankas kontā 3 darba dienu laikā pēc atgriestas preces saņemšanas. 

SIA "DIĶE" ir tiesīga neatmaksāt pircējam tā samaksāto naudas summu par preci, kamēr nesaņēm preci no pircēja. Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta. Visas izmaksas, kuras saistītas ar preču atgriešanu vai nomaiņu, tiek segtas no klienta puses. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji šīs izmaksas ieturēt no klienta veiktā maksājuma par preci.